Geplaatst: Vrijdag 19 maart 2021 - 0 reacties(s) [ Reactie ] - 0 trackback(s) [ Trackback ]
Categorie: Tasman Express

=   Watertij - HOMER

 

Uitgaande van de voorlopige zetelverdeling, komen er een aantal kandidaten uit het Noorden in de Tweede Kamer. In de lijst van alle kandidaten uit het Noorden zijn ze hierna in blauw aangegeven.


Naam                    m/v   lftd  nr    woonplaats

50+:  1 zetel

Wiersma, Th             man   62    14    Drachten

Veeze, C.E.             man   76    28    Leek

Nota, H.D.              man   69    33    Parrega

Timmerman, G.           man   65    34    Ter Idzard

 

BBB:  1 zetel

Wiersma, Femke          vrouw 36    2     Holwerd

Waalkens, Derk Evert    man   53    4     Assen

Dellen, Gert van        man   44    24    Lutjegast

 

BIJ1:  1 zetel

Kramer, Petra           vrouw 43    10    Drachten

 

CDA:  15 zetels

Kuik, Anne              vrouw 34    3     Groningen

Mulder, Agnes           vrouw 47    8     Assen

Molen, Harry vd         man   40    9     Leeuwarden

Vledder, Eline          vrouw 41    23    De Wolden

Jonkers, Jaap           man   35    27    De Fr Marren

Tuin-Kuipers, Lea vd    vrouw 63    32    W'kwartier

Vries, Douwe de         man   51    43    NE-Fryslàn

 

CU:  5 zetels

Graaf, Stieneke vd      vrouw 36    6     Groningen

Niesink, Carlijn        vrouw 34    19    Leeuwarden

Bent, Gert Jan          man   57    20    Smilde

Jongman, Inge           vrouw 51    25    Groningen

Bouwman, Andries        man   35    27    Leeuwarden

 

COr:   0 zetels

Pestman, Robert         man         7     Groningen

Nieboer, Tineke         vrouw       7     Noordenveld

 

D66:  23 zetels

Paulusma, Wieke         vrouw 42    15    Groningen

Jong, Romke de          man   36    24    Gorredijk

Vries-Chang, Ojanne de  vrouw 37    40    Heerenveen

Vellinga-Beemsterboer,

Marieke                 vrouw 34    45    Boazum

Vemer, Pepijn           man   45    55    Eelderwolde

 

FvD:  8 zetels

Osseweijer, Daniël      man   42    18    Groningen

Jousma, Erwin           man   43    21    Menaam

Koopmans, Nynke         vrouw 49    22    Tytsjerk

Werf, Bart van der      man   36    26    Groningen

Velzing, Hendrikus      man   63    29    Klazienaveen

Bos, Johnny             man   33    38    Assen

Talsma, Johan           man   33    40    Dokkum

 

GL:  8 zetels

Bennett, Stephanie      vrouw 34    18    Groningen

Homan, Nienke           vrouw 41    42    Groningen

Chakor, Glimina         vrouw 44    48    Groningen

 

JA21:  3 zetels

Goudzwaard, Maarten     man   41    4     Leeuwarden

Blinde, Thomas          man   33    14    Roden

Copinga, Swier          man   63    21    Groningen

 

JONG:  0 zetels

Tichelaar, Jaron        man   19    1     N'schut

Walker, Benito          man   19    6     Veendam

Goedhart, Dennis        man   24    9     Bolsward

Geertsma, Elisha        vrouw 16    15    Hoogeveen

Groot, Jacob de         man   27    16    Easterlittens

Geelen, Jan             man   58    18    Tjerkwerd

 

LibP:  0 zetels

Kuipers, Arnoud         man   40    4     Assen

 

LHKrl:  0 zetels

Jansen, Manitou         man         6     Nieuwe Pekela

Koning, Janneke         vrouw       18    Groningen

 

PvdD:  6 zetels

Wrede, Kirsten de       vrouw 48    15    Groningen

Groot, Caroline de      vrouw 56    29    Leeuwarden

Peeks, Siska            vrouw 53    31    Assen

Pechler, Wesley         man   27    34    Groningen

Stok, Barbara           vrouw 50    45    Groningen

 

PirP:  0 zetels

Brandsma, Wietze        man   58    6     Burgum

Wijnans, Frank          man   48    15    Idsegahuizum

 

PvdA:  9 zetels

Nijboer, Henk           man   37    3     Groningen

Hoop, Habtamu de        man   22    9     Wommels

Bushoff, Julian         man   23    13    Groningen

Oosterbaan, Christa     vrouw 44    19    W-Terschelling

Oosting, Inge           vrouw 47    21    Elim

Zwiers, Peter           man   38    45    2e Exloërmond

 

PVV:  17 zetels

Dooren, Arthur van      man   50    43    Nieuwe Pekela

Aardema, Max            man   57    47    Drachten

 

SGP:  3 zetels

Bakker, Tom             man   57    22    Driezum

 

SP:  9 zetels

Beckerman, Sandra       vrouw 37    6     Groningen

Dijk, Jimmy             man   35    10    Groningen

Feenstra, Fenna         vrouw 50    17    Groningen

 

Volt:  3 zetels

Ramaker, Marleen        vrouw 34    12    Groningen

Hove, Sacha ten         vrouw 21    20    Emmen

 

VVD: 35 zetels

Vries, Aukje de         vrouw 56    8     Leeuwarden

Strolenberg, Mark       man   41    38    Hoogeveen

Tabak, Marinus          man   37    41    Groningen

Bevers, Harry           man   55    43    Leeuwarden

Koebrugge, Sabine       vrouw 36    58    Groningen

Wolff, Ivo de           man   29    65    St Nicolaasga

Matthijsse, Henk        man   51    73    Assen

Hoen, Roelof Theun      man   38    74    Noordwolde

 

Achterwaarts          Voorwaarts

 

Delicious Digg Facebook Fark MySpace